Vybírejte z různých variant focení, nebo mě kontaktujte pro individuální nabídku.


Portrétní focení se odehrává ve studiu nebo v exteriéru. Portrét je fotografie nejen obličeje, ale i postavy do pasu nebo celé postavy. Fotit se může jeden člověk, pár nebo celá rodina.

Lifestylové focení může probíhat v ateliéru, u Vás doma nebo v exteriéru. Oblíbené je i boudoir lifestyle, které působí čistě a nenuceně.

Boudoir je focení intimních smyslných portrétů většinou v prostředí ložnice. Jak moc a co bude na fotkách odhaleno, je zcela na Vás.

Newborn focení je focení novorozených miminek maximálně 14 dní po porodu. Miminko v této době většinu času tvrdě spinká a je možné s ním lépe pracovat. Na toto focení si prosím rezervujte termín již v těhotenství, po narození ho samozřejmě můžeme posunout, ale je důležité, abych s Vámi dopředu počítala.

Těhotenské focení může probíhat v ateliéru, budoáru nebo v exteriéru. Každy centimetr pokožky pečlivě retušuji, nemusíte se tak bát nechtěných strií a dalších nedokonalostí.

Business portrét je vizuální vizitka na trhu práce. Reprezentuje nejen jednotlivce ale celé firmy. Když se na takovou fotografii podíváme, musíme z ní mít pocit, že právě s tímhle člověkem chceme spolupracovat, chceme mu svěřit důležitou práci, působí na nás sympaticky a důvěryhodně. .

Každý detail, emoce a tváře Vašich blízkých na fotografiích, které vytvoří nestárnoucí vzpomínku na Váš velký den od A do Z.

Fotodokumentace z Vašeho večírku, oslavy, firemního eventu, veletrhu, konference a dalších akcí.

Produktová fotografie na míru, přizpůsobená marketingovým trendům. Produkty fotím v ateliéru nebo přímo ve Vašem provozu.