Těhotenské focení

15.03.2020

Těhotenské focení může probíhat v ateliéru, budoáru nebo v exteriéru. Každy centimetr pokožky pečlivě retušuji, nemusíte se tak bát nechtěných strií a dalších nedokonalostí.

Co s sebou?

Ultrazvuková fotografie miminka, kojenecké botičky nebo dětský obleček... Pro Vás je ideální přiléhavé oblečení, ve kterých bříško hezky vynikne. Volte prosím neutrální tlumené barvy a věci bez potisku. Nezapomeňte ani na podprsenku, která Vám dobře sedne, ideálně jednu sportovní a druhou krajkovou. Hodit se bude i delší bílá košile nebo kardigan, splývavé šaty nebo džiny, Pokud se budete fotit s partnerem, své oblečení barevně slaďte. V den focení nenoste nic těsného, aby na bříšku nebyly otlačeniny. Doma mrkněte na internet na těhotenské fotografie a klidně mi dopředu zašlete pro inspiraci ty, které se Vám líbí. 

Samotné focení potrvá cca 1h. Je možné si objednat vizážistku, která se postará o bezchybný foto make-up a účes. Líčení trvá 45min a odehrává se přímo v ateliéru.

Výsledek

Po samotném focení zasílám zpravidla druhý až třetí den náhledy všech použitelných fotografií. Z nich si sami vybíráte ty, které chcete dále upravit. Počet fotografií je daný podle Vámi zvoleného balíčku. Pokud chcete vybrat fotografií více, není to problém a cena za jednu fotografii se vypočítá přímo z konkrétního balíčku. Upravené fotografie zasílám prostřednictvím úschovny v plném rozlišení na Váš e-mail. Velikost jedné fotografie se pohybuje kolem 20 MB.