Chcete mít krásné fotky, ale neradi se fotíte? Máte pocit, že nejste fotogeničtí?

Jste tady správně!

Jako fotograf se zaměřuji především na práci s lidmi, aby se při focení cítili dobře a odcházeli s pocitem, že jsme společně odvedli dobrou práci. Nebojte se mi říct, z čeho máte obavy a co se Vám na sobě nelíbí. Při focení Vám poradím, jak se nastavit, co si obléknout a jak se tvářit. Každou fotografii Vám hned ukážu a SPOLEČNĚ ladíme každý detail. A co nezvládneme na místě, s tím si poradím při úpravách v počítači. Retuš pleti a další úpravy jako zeštíhlení a zmenšení konkrétních partií po společné domluvě a samozřejmě s citem. 

NIKDO v mém portfoliu není profi modelka/model, všechno jsou to reální lidé - perfektně neperfektní. Přesně jako Vy!

Jsem portrétní a lifestylová fotografka s vlastním foto studiem v centru Pardubic. Fotografie mě fascinují už od malička. Absolvovala jsem mnoho kurzů a workshopů včetně kurzu focení v přirozeném světle od Roberta Vana nebo pózování a svícení od Stanislava Petery. Jsem také certifikovaná stylistka a imagemaker. V červnu 2020 jsem se stala ambassadorem Zoner Photo Studia. 


"Umění fotografie se podobá hraní na housle. Musíte denně cvičit, abyste dosáhli virtuozity, a pokud svůj nástroj odložíte a vracíte se k němu jen někdy, ztrácí se jiskra. Je to jako trénink vrcholového sportovce." 

Jindřich Štreit, Source: [Stavrev, Michael, Jindřich Štreit: Obyčejný život byl, je a bude, literarky.cz, 2010-07-12, 2011-06-10, https://www.literarky.cz/rozhovory/2650-jindich-treit-obyejny-ivot-byl-je-a-bude] 3

Zdroj: https://citaty.net/citaty/264042-jindrich-streit-umeni-fotografie-se-podoba-hrani-na-housle-musite/