Boudoir focení

17.03.2020

Boudoir je focení intimních smyslných portrétů většinou v prostředí ložnice. Jak moc a co bude na fotkách odhaleno, je zcela na Vás. 

Zahoďte zábrany

Nejdříve si zapamatujte tuto větu: "Každá žena je krásná a fotogenická!"

Opravdu! Zní to sice jako klišé, ale z mé praxe vím, že každá z Vás je něčím výjimečná. A moje práce je objevit tu Vaši krásu a zachytit ji na fotografiích.

 Z focení proto nemusíte mít žádné obavy. Vždy spolu najdeme ten správný úhel, pózu a outfit, aby Vám to na fotkách lichotilo a byla jste spokojená. A co nezvládneme na místě, doladím pomocí retuše v PC. Na všech fotografiích retušuji pokožku, zvětšuji objem vlasů a upravuji další nedokonalosti dle domluvy s klientkou. Tak se nebojte mi říct, co Vás trápí a v čem si nejste tak úplně jistá a já udělám maximum, aby výsledek byl dle Vašich představ.

S sebou si vezměte alespoň dvě varianty spodního prádla, jedno krajkové, jedno třeba hladké. Dále můžete vzít body, nejlépe jednoduché jednobarevné, saténovou košilku, džínové mini šortky, koženou bundu do pasu, džínovou bundu, různé doplňky apod. Ve studiu mám také něco k zapůjčení a před samotným focením vše probereme a vybereme ideální kombinace pro Vás.

S sebou můžete přivést i kamarádku, někoho z rodiny nebo člověka, kterému věříte. Pomůže Vám cítit se uvolněně a příjemně. Cílem je, abyste si užila i samotné focení a s výslednými fotografiemi byla naprosto spokojená. Hledejte inspiraci klidně na webu a fotografie, které se Vám líbí mi ukažte, můžu tak lépe vyhovět Vašim představám. 

Celé focení potrvá 1 - 1,5h. K boudoir focení doporučuji objednat vizážistku, která se postará o profesionální foto make-up a účes. Věřte mi, výsledek s profi líčením je opravdu výrazně lepší než bez nebo s běžným denním make-upem. Líčení trvá cca 45min a odehrává se přímo ve studiu. V týdnu před samotným focením doporučuji zajít na kosmetiku, pedikúru a manikúru. A určitě nezapomeňte na důkladnou depilaci chloupků. 

Výsledek 

Po samotném focení zasílám zpravidla druhý až třetí den náhledy všech použitelných fotografií. Z nich si sama vybíráte ty, které chcete dále upravit. Počet fotografií je daný podle Vámi zvoleného balíčku. Pokud chcete vybrat fotografií více, není to problém a cena za jednu fotografii se vypočítá přímo z konkrétního balíčku.  Upravené fotografie zasílám prostřednictvím úschovny v plném rozlišení na Váš e-mail. Velikost jedné fotografie se pohybuje kolem 20 MB.