Portrétní focení

19.03.2020

Portrétní focení se odehrává ve studiu nebo v exteriéru. Portrét je fotografie nejen obličeje, ale i postavy do pasu nebo celé postavy. Fotit se může jeden člověk, pár nebo celá rodina.

Jak probíhá focení?

Dopředu se dohodneme na místě a čase. Venku fotím zásadně jen pokud je pod mrakem nebo v tzv. zlaté hodince, která je hodinu po východu nebo hodinu po západu slunce. Dobré světlo je totiž základ :). 

Je možné si také objednat vizážistku, která se postará o bezchybný foto make-up a účes. Celé focení trvá cca 1h. Na všech fotografiích retušuji nedokonalosti pleti, zjemňuji vrásky a po dohodě i další drobnosti, se kterými nejste spokojen/á.

Výsledek

Po samotném focení zasílám zpravidla druhý až třetí den náhledy všech použitelných fotografií. Z nich si sami vybíráte ty, které chcete dále upravit. Počet fotografií je daný podle Vámi zvoleného balíčku. Pokud chcete vybrat fotografií více, není to problém a cena za jednu fotografii se vypočítá přímo z konkrétního balíčku. Upravené fotografie zasílám prostřednictvím úschovny v plném rozlišení na Váš e-mail. Velikost jedné fotografie se pohybuje kolem 20 MB.