Autorská práva

Veškeré fotografie pořízené fotografem podléhají autorským právům. Zakoupením těchto fotografií si autorská práva pronajímáte k soukromým účelům, a je zakázáno tyto fotografie za poplatek poskytovat třetí osobě, nebo je využívat k jakýmkoliv komerčním účelům. Výjimkou jsou pouze komerční a produktové fotografie, které k tomuto účelu vysloveně slouží. Zde ale platí omezený pronájem autorským práv, a to po dobu jednoho roku.


Tato webová stránka, její obsah a veškeré fotografie jsou chráněny autorským právem Tereza Buchalová - fotograf © tb-foto.cz 2020. Všechna práva jsou vyhrazena.

Jakákoli redistribuce nebo reprodukce části nebo celého obsahu v jakékoli formě je zakázána jinak než v následujících případech:

  • můžete tisknout nebo stahovat na místní výpisy z pevného disku pouze pro osobní potřebu a nekomerční účely
  • můžete kopírovat obsah jednotlivým třetím stranám za účelem jejich osobního použití, ale pouze v případě, že tuto webovou stránku uznáváte jako zdroj materiálu

Nesmíte, s výjimkou mého výslovného písemného souhlasu, šířit nebo komerčně využívat obsah. Nesmíte je ani přenášet ani ukládat na jiné webové stránky nebo jiné formy elektronického vyhledávacího systému.