Business focení

13.03.2020

Business portrét je vizuální vizitka na trhu práce. Reprezentuje nejen jednotlivce ale celé firmy. Když se na takovou fotografii podíváme, musíme z ní mít pocit, že právě s tímhle člověkem chceme spolupracovat, chceme mu svěřit důležitou práci, působí na nás sympaticky a důvěryhodně. . 

Co focení obnáší?

Dopředu se domluvíme, jaký typ fotografií je právě pro Vás ten ideální. Na business portrétu je nejdůležitější první dojem z fotografie. Proto je také velice důležité, co vyjadřuje člověk na fotografii prostřednictvím neverbální komunikace. Naším cílem je vytvořit portrét, který působí příjemným a důvěryhodným dojmem. S pózováním i s vhodným oblečením Vám ráda poradím. S sebou můžete vzít i rekvizity - nástroje, s kterými pracujete, knihy, brýle, prospekty... 

Ideální je kombinace klasických portrétů s fotografiemi, které Vás zachytí přímo při práci včetně detailních záběrů. Fotit můžeme jak ve studiu, tak ve Vašem pracovním prostředí. Díky takovým fotografiím si pak klient udělá lepší představu o Vás a službách nebo produktech, které poskytujete.

Výsledek

Po samotném focení zasílám zpravidla druhý až třetí den náhledy všech použitelných fotografií. Z nich si sami vybíráte ty, které chcete dále upravit. Upravené fotografie zasílám prostřednictvím úschovny v plném rozlišení na Váš e-mail. Velikost jedné fotografie se pohybuje kolem 20 MB.