Lifestylové focení

18.03.2020

Lifestylové focení může probíhat v ateliéru, u Vás doma nebo v exteriéru. Oblíbené je i boudoir lifestyle, které působí čistě a nenuceně.

Co potřebujete vědět

Lifestylové focení je vhodné pro rodiny s dětmi, pro páry i jednotlivce. Cílem je zachycení emocí, interakcí a pohodové atmosféry, vznikne tak krásná autentická vzpomínka na konkrétní období. Lifestylové focení je taková stylizovaná momentka, poradím Vám, co dělat a jak se nastavit, ale nečekejte strnulé koukání do objektivu. Vašim úkolem je smát se spolu, dotýkat se, hrát si s dětmi, objevovat věci kolem sebe a prostě si to užít.

Doporučuji sladit oblečení všem členům rodiny v neutrálních tlumených barvách a bez potisku. Ven se hodí především přírodní barvy i materiály. Dětem vezměte i něco na převlečení, oblíbenou hračku a třeba i sladkou odměnu za spolupráci. Jednotlivci můžou mít s sebou rekvizity, které vystihují jejich životní styl a osobnost.

Je dobré děti dopředu připravit na to, jak bude focení probíhat. Můžou mi říkat teto a i Vy mě oslovujte křestním jménem, jde především o vytvoření přátelské a pohodové atmosféry :)

Výsledek

Po samotném focení zasílám zpravidla druhý až třetí den náhledy všech použitelných fotografií. Z nich si sami vybíráte ty, které chcete dále upravit. Počet fotografií je daný podle Vámi zvoleného balíčku. Pokud chcete vybrat fotografií více, není to problém a cena za jednu fotografii se vypočítá přímo z konkrétního balíčku. Upravené fotografie zasílám prostřednictvím úschovny v plném rozlišení na Váš e-mail. Velikost jedné fotografie se pohybuje kolem 20 MB.